• Detail firmy

PROMSAT CZ s.r.o.

Základní popis

Realizace, rekonstrukce slaboproudých rozvodů. Výstavba, servis a správa společných televizních antén a rozvodů kabelové televize. Návrh a realizace: počítačové sítě, optické sítě, kamerové systémy, zabezpečovací systémy, domovní zvonky. Poradenství.

Adresa

Antala Staška 32
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25681168

Výrobky, činnosti

Televizní příjem

Televizní antény,Televizní příjem,Televizní kabelové rozvody,Skupinový satelitní příjem,Servisní služby pro hotely,Developerské projekty

Kontaktní údaje

Telefon: +420 274 020 222
Fax: +420 274 020 224
E-mail: info@promsat.cz
E-mail: panekk.jan@dkm.cz
WWW: www.promsat.cz

Kontaktní osoba

Jan Pánek - Jednatel

Jiří Řeháček - Jednatel

Další firmy v oboru

GREVIS a. s.

Výstavba a servis telekomunikačních sítí na klíč. Údržba a servis STA, slaboproudé rozvody. Provádíme zemní a výkopové práce, přípojky kanalizace, vody, plynu a nn. Opravy komunikací.

ATPV Elektro, v.o.s.

Zabýváme se výrobou, instalací, opravami elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení. Dodáváme a montujeme kompletní vybavení pro satelitní a pozemní vysílání české a slovenské televize, včetně ostatních volně šiřitelných i kódovaných signálů.

ASM spol. s r.o.

Poskytujeme komplexní řešení kamerových systémů, domovních videovrátných a LAN sítí. Dodáváme kamerové systémy, aktivní i pasivní síťové prvky, optické sítě, diskové systémy, optické moduly, přehrávače LAN, mobilní terminály, multifunkční servery, bezdrátové prvky WiFi, průmyslové ethernet switche, DIN napájecí zdroje a kabely, systémy domácí automatizace, průmyslové počítače apod.