• Detail firmy

JIPEWO, s.r.o.

Základní popis

Údržba zeleně, truhlářská a tesařská výroba, elektroinstalatérské práce, malířské a natěračské práce, inspekční činnost v průmyslových objektech, úklidové práce v kancelářích a průmyslových objektech, prodej drogistického zboží

Adresa

J. V. Sládka 1330/14
415 01 Teplice

Okres: Teplice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25010476
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  25

Výrobky, činnosti

Plynové a vodní instalace

Kontaktní údaje

Telefon: +420 417 532 901
Mobil: +420 602 278 417
WWW: www.jipewo.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Klimatizace a tepelná čerpadla J. JELÍNEK, s.r.o.

Specializujeme se na dodávky, montáž a servis klimatizace a tepelných čerpadel. Realizujeme rovněž solární systémy a poskytujeme služby v oblasti řešení systému TUV.

KERA v.o.s.

Koupelnové studio Teplice. Zabýváme se velkoobchodním prodejem zařizovacích předmětů koupelen. Prodáváme zdravotnickou keramiku, sprchové kouty, vodovodní baterie, vany, koupelnové doplňky a nábytek JIKA, LAUFEN a ROCA, dřezy, sanitární systémy, obklady a dlažby. Zajišťujeme komplexní služby, od 3D návrhů na počítači až po dodávku zboží a materiálu s vlastní dopravou.

ALNUS s.r.o.

Truhlářství ALNUS spol. s r.o. se sídlem a provozovnou v Žatci vzniklo v květnu 1992 transformací truhlárny státního podniku DEHOR Most. Hlavním programem společnosti je zakázková výroba individuálních truhlářských produktů (klasický bytový i nebytový nábytek, ucelené sestavy bytových a komerčních interiérů, drobné a jednoduché truhlářské a bytové prvky či nestandardní speciality).