• Detail firmy

SPORT STUDIO SANDOW MARIÁNSKÉ LÁZNĚ - PhDr. Luděk Nosek

Adresa

Tyršova 600
353 01 Mariánské Lázně

Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  11381094

Výrobky, činnosti

Bazény

Kontaktní údaje

Telefon: +420 354 623 161
Fax: +420 354 623 451
E-mail: inosek@seznam.cz
WWW: www.klafs.cz

Kontaktní osoba

PhDr. Luděk Nosek

Další firmy v oboru

VŠEPROVÁŠDOMOV.CZ

Zajišťujeme internetový prodej vybavení a zařízení domácností a rovněž prodej sportovní výživy a fitness zařízení. Dodáváme vybavení pro zahradu, kvalitní kuchyňské vybavení, plynové grily, venkovní ohřívače, zahradní nábytek, masážní křesla a mnoho dalšího. V sortimentu fitness zařízení a suplementů jsou Vám k dispozici proteinové prášky a tyčinky, aminokyseliny, spalovače tuku, gainery apod.

Jan Maryško - fitness trenér

Nabízím služby instruktora fitness a výživového poradce pro jednotlivce i pro firmy. Poskytuji poradenství v oblasti správného stravování a cvičení. Na objednání zajišťuji osobní trénink na profesionální úrovni. Poradím, ukáži a vysvětlím. Mám více jak 5-ti leté zkušenosti. Věřím že budete spokojeni, ať jste jednotlivec či firma.

BOHÁČEK JAROMÍR - výroba sportovních oděvů

Zabýváme se výrobou a dodávkou sportovních dresů, sportovního oblečení a termoprádla. Dodáváme fotbalové dresy, hokejové dresy, cyklistické dresy, termoprádlo, dresy na rugby, motokrosové dresy, oděvy pro volný čas či pro reklamní účely. Nabízíme výrobu sportovního oblečení a sportovních dresů na zakázku z těch nejkvalitnějších materiálů a potiskem dle přání klienta.