• Detail firmy

SPORT STUDIO SANDOW MARIÁNSKÉ LÁZNĚ - PhDr. Luděk Nosek

Adresa

Tyršova 600
353 01 Mariánské Lázně

Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  11381094

Výrobky, činnosti

Bazény

Kontaktní údaje

Telefon: +420 354 623 161
Fax: +420 354 623 451
E-mail: inosek@seznam.cz
WWW: www.klafs.cz

Kontaktní osoba

PhDr. Luděk Nosek

Další firmy v oboru

Yachting4U s.r.o.

Naše společnost zajišťuje pronájem a prodej lodí. Nabízíme 4000 lodí na 200 přístavech světa. Jsme výhradním dovozcem pro SmartKat, Northman, Wick, Harbeck a Torqueedo. Nabízíme prodej jachet, malých lodí, obytných říčních lodí, SmartKatů a příslušenství. Zrealizujeme pro Vás i exotickou dovolenou na katamaránu nebo plachetnici. Nabízíme i on-line prodej letenek za skvělé ceny. Navštivte nás.

Jan Maryško - fitness trenér

Nabízím služby instruktora fitness a výživového poradce pro jednotlivce i pro firmy. Poskytuji poradenství v oblasti správného stravování a cvičení. Na objednání zajišťuji osobní trénink na profesionální úrovni. Poradím, ukáži a vysvětlím. Mám více jak 5-ti leté zkušenosti. Věřím že budete spokojeni, ať jste jednotlivec či firma.

SPINFLO s.r.o.

Jsme distributorem francouzského výrobce sportovních halových povrchů TARKETT SPORTS. Multifunkční halové sportovní povrchy realizujeme do všech typů sportovní hal, sálů, předsálí i šaten. Zajistíme i pokládku halových sportovních povrchů a krytin prostřednictvím našich zkušených specialistů. Rovněž na tuzemský trh dodáváme sportovní vybavení a potřeby prestižních značek UNIHOC, ZONE a MCDAVID.