• Detail firmy

SCHELLEX s.r.o.

Adresa

Nerudova 1113
537 01 Chrudim

Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  15053202
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  5

Výrobky, činnosti

Včelařské potřeby a produkty

velkoobchod včelí produkty, medoviny APIMED

Kontaktní údaje

Telefon: +420 469 622 385
Telefon: +420 469 622 384
Fax: +420 469 620 412
E-mail: schellex@chrudim.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Česenek - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Reklamní předměty s potiskem - Praha

Zabýváme se výrobou a potiskem reklamních předmětů pomocí moderní technologie. Nabízíme reklamní předměty s potiskem, nákupní reklamní předměty, reklamní textilní předměty, dárkové reklamní předměty, reklamní firemní tiskoviny, reklamní psací potřeby, reklamní předměty do domácnosti, reklamní kancelářské a konferenční předměty, reklamní cestovní potřeby a outdoorové vybavení a mnoho dalšího.

BIBUS METALS s.r.o. - titan a niklové slitiny

Dodáváme titan (Grade 1 až Grade 4) a jeho slitiny (6Al4V, ELI, Grade 9), nikl a niklové slitiny (Monel, Inconel, Incoloy, Nimonic a další), a to dráty, tyče, plechy, fólie, trubky, fitinky, spojovací, svařovací materiál. Sklad máme v Brně. Specialitou jsou odstředivě lité trubky a kované kroužky až do 6 m průměru, a to i v nerezové oceli. Jsme certifikovaný dodavatel do leteckého průmyslu.

Delfinus e-shop

Zabýváme se prodejem nábytku, bytových doplňků, koupelnových doplňků, dekorací, zahradního nábytku, zahradní techniky, sportovního vybavení, sportovní výživy a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich www stránkách.