• Detail firmy

CEVA Logistics spol. s r.o.

Základní popis

CEVA jako přední poskytovatel logistických služeb zabezpečuje komplexní supply chain servis; nabízíme vnitrostátní i mezinárodní přepravy; služby letecké přepravy, námořní přepravy, kamionovou dopravu, celní služby a služby přidané hodnoty.

Adresa

U Trati 213
252 61 Dobrovíz

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  61507865
DIČ:  CZ61507865
Rok založení:  1994
Počet zaměstnanců:  27
Roční obrat:  50000000

Výrobky, činnosti

Nákladní doprava

Kontaktní údaje

Telefon: +420 311 671 660
Fax: +420 235 091 222
E-mail: bd.dobroviz@cevalogistics.com
WWW: www.cevalogistics.com

Kontaktní osoba

Business Development - Manažer projektu

Telefon: 235 091 213
E-mail: bd.dobroviz@cevalogistics.com
Další firmy v oboru

DCI Power, spol. s r.o.

Společnost se řadí mezi přední tuzemské firmy, které se zaměřují na poskytování účetnictví, celních deklaračních služeb a zajišťuje i vykazování údajů o pohybu zboží mezi ČR a ostatními členskými státy EU (tzv. Intrastat). K tomu poskytujeme také celní poradenství. Poslední typ služeb, které nabízíme je vedení daňové evidence a firemního účetnictví.

O.K. Trans Praha spol. s r.o.

Realizujeme mezinárodní a vnitrostátní přepravní služby i logistický a spediční servis. Zajišťujeme mezinárodní přepravu zboží v rámci celé Evropy a zemí mimo EU. Zabezpečujeme služby logistiky na míru včetně uskladňování zboží, vedení skladové evidence a distribuce zboží až k odběrateli. Poskytujeme pronájem skladovacích prostor o velikosti 10 000 m2. Nabízíme řešení celní deklarace.

VLADYKA zemní práce

Firma Vladyka zemní práce byla založena v roce 1991 a specializuje se na realizaci zakázek, které se týkají zemních prací všeho druhu. Provádíme především zemní, přípravné a výkopové práce pro stavby. Zajišťujeme demolice staveb, odbahnění rybníků a úpravy skládek. Poskytujeme služby pro stavebnictví v oblasti vnitrostátní nákladní autodopravy. Zajišťujeme především přepravu sypkých materiálů.