• Detail firmy

1. UTK, s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se výrobou a montáží oken, dveří, světlíků, zímních zahrad a slunečních clon. Provádíme sklenářské práce a fasády.

Adresa

Mladoboleslavská
190 17 Praha 9 - Vinoř

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25678841

Výrobky, činnosti

Zabýváme se výrobou a montáží

oken, dveří, světlíků, zímních zahrad a slunečních clon. Provádíme sklenářské práce a fasády.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 810 787
E-mail: utk@utk.cz
WWW: www.utk.cz

Kontaktní osoba

Stanislav Solil - Jednatel

Tomáš Kušička - Jednatel

Další firmy v oboru

Josef Bujas

Nabízíme rekonstrukce domů i bytů, výměny oken, bourání či instalatérské a klempířské práce. Provádíme zateplení, izolatérství a montáže sádrokartonů.

Markéta Šímová

Nabízíme veškeré sklenářské práce, rámování a paspartování obrazů. Provádíme řezání skla na míru, fazetování, broušení vrtání otvorů, pískování či výřezy vodním paprskem. Dodáváme izolační dvojskla, bezpečnostní skla, barevná obkladová skla, pískovaná skla, zrcadla, celoskleněné dveře, akvária, terária a mnoho dalšího. Zajišťujeme zasklívání oken, dveří a výloh přímo u Vás.

Daniel Šprincl

Specializací naší firmy je montáž a servis bezpečnostních dveří. Montujeme nové certifikované bezpečnostní dveře, zárubně a mříže, jak pevné, tak i posuvné či otevírací. Provádíme rovněž zabezpečení stávajících dveří, čalounění dveří, montáž prahů i hliníkových žaluzií. Dodáváme silikonové frézované těsnění do oken a dveří. Jsme servisním střediskem MUL-T-LOCK. Nově otevíráme zabouchnuté dveře.