• Detail firmy

ARKO - CZ, s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se distribucí různých cukrovinek - oplatky, čokoláda, wafle, bomboniéry

Adresa

K Hrnčířům 2
142 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25681702
DIČ:  CZ25681702

Výrobky, činnosti

Čokoláda,oplatky,bomboniéry,wafle

Kontaktní údaje

Telefon: +420 244 914 252
Mobil: +420 602 327 399
E-mail: info@arkocz.cz
WWW: arkocz.cz

Kontaktní osoba

Arnošt Suchánek - Jednatel

Další firmy v oboru

Cukrárna Pierot

Zabýváme se cukrářskou výrobou. Navštivte nás v naší cukrárně v Čakovicích a vyberte si z široké nabídky dortů, zákusků, chlebíčků či cukrovinek, pro jakoukoliv slavnostní příležitost. Nabízíme i bezlepkové dorty a výrobky pro diabetiky. Prodáváme rovněž dárkové koše. Otevřeno máme denně od 9.00 - 18.00 hod. Těšíme se na Vás!

Daniela NOVÁKOVÁ

Naše zakázkové cukrářství pro Vás již od roku 1999 připravuje kvalitní sladké a slané dobroty k nejrůznějším příležitostem. Naší specializací jsou minizákusky a kanapky. Dále vyrábíme dorty, zákusky, svatební koláčky podle staročeských receptur, slané sýrové sušenky, slané dorty, obložené mísy, chlebíčky, plněné bagety, banketní houstičky aj. Vždy se pokoušíme vyhovět vašim přáním.

U MODRÉHO SLONA

Zajišťujeme prodej asijských potravin, čínských a japonských čajů a čajové keramiky. Dovážíme čínské a japonské čaje prvotřídní kvality, čajovou keramiku i čajové příslušenství, asijské speciality, asijské potraviny, nejrůznější pochutiny, zázvorové bonbony, nudle, houby, rýži a mnoho dalšího. Více informací naleznete na našich webových stránkách.