• Detail firmy

LAFARGE CEMENT a.s.

Základní popis

Naše společnost je součástí skupiny Lafarge, která je velkým světovým výrobcem stavebních materiálů. Výrobní sortiment zahrnuje portlandské cementy, portlandské struskové cementy, maltovinové pojivo třídy 12,5 Multibat PLUS a vápenec pro odsíření.

Adresa

Čížkovice
411 12 Čížkovice

Okres: Litoměřice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  14867494
DIČ:  CZ14867494
Rok založení:  1992

Výrobky, činnosti

Vápenec

Vápenec, sádrovec a křída

Kontaktní údaje

Telefon: +420 416 577 236
Telefon: +420 416 577 111
Fax: +420 416 577 600
Fax: +420 416 577 601
E-mail: obchod@lafarge-czech.lafarge.com
WWW: www.lafarge.cz

Kontaktní osoba

ing. Michal Liška

ing. Vladimír Drašnar

ing. Jan Mencl

ing. Ivan Mareš - Generální ředitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.

Stavebniny PE + PE s.r.o.

Naše společnost nabízí k prodeji stavební materiál, stavebniny a staviva. Materiál nabízíme pro stavební firmy i soukromé stavebníky. Zajišťujeme prodej kamenů a drtě, klempířských a kanalizačních prvků, zámkové dlažby, písků, štěrku, sádrokartonu a dalších. Neváhejte se na nás obrátit. Zajistíme Vám kompletní zajištění stavebního materiálu až na dané místo.

Pravda a syn - Transport, Logistic s.r.o.

Zajišťujeme mezinárodní autodopravu, se specializací především na Německo, Holandsko, Belgii, Dánsko, Švédsko a Anglii. Náš tým tvoří zkušení a spolehliví řidiči, automechanici a dispečeři. Dále provádíme zemní a výkopové práce bagrem a minibagrem, demolice, terénní úpravy. Mezi další služby, které poskytujeme patří také přistavení kontejneru, odvoz suti či prodej písku a kameniva.