• Detail firmy

Karel Severa ml. - Kamenictví

Základní popis

Zabýváme se zpracováním přírodního kamene. Nabízíme žulové pracovní desky na kuchyňské linky, umyvadlové desky, parapety, schody a pomníky.

Adresa

Křemešnická 1946
393 01 Pelhřimov

Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  10295020

Výrobky, činnosti

Kamenické výrobky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 565 323 360
Fax: +420 565 323 360
E-mail: severa@kamenictvisevera.cz
WWW: www.kamenictvisevera.cz

Kontaktní osoba

Karel Severa - Majitel

Telefon: 777 162 132
E-mail: severa@kamenictvisevera.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Mgr. Zdeněk DVOŘÁK

Zajišťujeme řezání, tvarování a konečnou úpravu ozdobného a stavebního přírodního kamene. Dovážíme žulové deskoviny, kterou zpracováváme pro velkoodběratele i maloodběratele. Vyrábíme a prodáváme pomníky, pomníkové díly, dlažby, náhrobní doplňky a zahradní architekturu.

Pravda a syn - Transport, Logistic s.r.o.

Zajišťujeme mezinárodní autodopravu, se specializací především na Německo, Holandsko, Belgii, Dánsko, Švédsko a Anglii. Náš tým tvoří zkušení a spolehliví řidiči, automechanici a dispečeři. Dále provádíme zemní a výkopové práce bagrem a minibagrem, demolice, terénní úpravy. Mezi další služby, které poskytujeme patří také přistavení kontejneru, odvoz suti či prodej písku a kameniva.

Dlaždičské práce Hőfer Zdeněk

Provádíme kvalitní pokládku kamenných kostek, mozaiky, kamenných odseků, kamenných ploten, zámkových dlažeb jak do sypkých materiálů tak do betonu, dále pokládku obrubníků kamenných i betonových. Ceny dohodou podle velikosti zakázky. Naše práce je naší vizitkou. V případě zájmu o více informací nás kontaktujte telefonicky nebo e-mailem.