• Detail firmy

GABEX s. r. o.

Základní popis

Nabízíme šachtové, plastové poklopy Hermelock a poklopy pro zadláždění Aludeck.... Nabízíme šachtové, plastové poklopy Hermelock a poklopy pro zadláždění Aludeck....

Adresa

Barchov 21
530 02 Pardubice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60915803
DIČ:  CZ60915803
Rok založení:  1997
Počet zaměstnanců:  2

Výrobky, činnosti

Hydroizolace XYPEX

Kontaktní údaje

Telefon: +420 466 971 575
Mobil: +420 602 449 232
Fax: +420 466 971 575
E-mail: gabex@iol.cz
WWW: www.gabex.cz

Kontaktní osoba

Kružík - Majitel, Jednatel

Kružíková - Majitel, Jednatel

Rejmanová

Další firmy v oboru

PSP izoterm s.r.o.

Specializujeme se na výrobu sendvičových panelů pro realizaci skříňových nástaveb nákladních automobilů a lehkých montovaných staveb. Nabízíme sendvičové izolační panely a samonosné sendvičové panely vyrobené z tvrdé polyuretanové pěny opláštěné skelným laminátem. Dodáváme izolační materiály jako jsou minerální vata, polyuretanová pěna a polystyren.

FT-stavby s.r.o.

Zabýváme se zateplováním panelových a rodinných domů. Nabízíme zajištění dotací z programů Zelená Úsporám - zajišťujeme vyřízení a realizaci na klíč.

FROLA spol. s r.o.

Specializujeme se na dodávky a montáž chladících a mrazících boxů, dodáváme rovněž chladírenské a mrazírenské dveře. Dále se zabýváme opláštěním průmyslových hal včetně výrobních prostorů. Zajistíme zpracování návrhů pro chladírenskou technologii, technickou pomoc při realizaci a odborné poradenství. Pro více informací navštivte naše webové stránky.