• Detail firmy

TEPRO spol. s r.o.

Základní popis

návrhy, výrobou a instalací akustických krytů pro aplikace v průmyslu - elektrické stroje, dieselektr.agregáty, čerpadla, dmychadla, převodovky, ventilátory apod. Kompl.servis - řešení akust.problémů výr.provozů

Adresa

Terezy Novákové 1877
530 02 Pardubice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48154075
Rok založení:  1971
Počet zaměstnanců:  13

Výrobky, činnosti

Elektroinstalační práce

Kontaktní údaje

Fax: 46 615 087
E-mail: vkotrba@iol.cz
WWW: www.TEPRO-CZ.tk
Další firmy v oboru

SPL System, s.r.o.

Dodáváme zařízení pro zpracování kabelů a elektrotechnickou výrobu. Poskytujeme služby pro výrobní firmy v elektrotechnickém průmyslu.

ELEKTRO KSK spol. s r.o.

Zabýváme se zpracováním nerezových materiálů na tvářecích lisovacích strojích kde výrobky převážně slouží jako polotovary při výrobě kondenzátorů v elektrotechnickém průmyslu. Dále se specializujeme na elektromontážní práce, průmyslové a domovní instalace, opravy a údržbu elektrických strojů a zařízení, opravy elektromotorů, elektrického ručního nářadí, domácích spotřebičů, prodej el. materiálu.

TRIGI, s.r.o.

Vyrábíme technické tkaniny ze lnu, bavlny a juty. Náš sortiment dále tvoří bavlněné plachtoviny a stanovky, malířská plátna, velkoprostorové stany a párty stany, textilní haly, atypická zastřešení, plachty a autoplachty, poštovní pytle a obaly. Na kompletní nabídky se můžete podívat na našich webových stránkách.