• Detail firmy

FreeCom Group s.r.o.

Základní popis

Pořádání komunikačních seminářů, mediálních tréninků, kurzů krizových komunikací a společenského vystupování. Zajištění společenských akcí.

Adresa

Žerotínova 1133/32
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25665952

Výrobky, činnosti

Vzdělávání a školení

Umění společenského vystupování Umění komunikace s médii Umění krizové komunikace Umění dialogu Umění komunikace pro manažery

Kontaktní údaje

Telefon: 222 722 404
E-mail: info@free-com.cz
WWW: www.free-com.cz

Kontaktní osoba

. Jan Horský - Jednatel

Mobil: 602 221 155

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Ing. Pavel Kolářík

Zabýváme se prodejem a koupí firem. Nabízíme k tomu dvacetileté zkušenostmi v oblasti financování firem, financování průmyslových investic, restrukturalizace a revitalizace společností, a to jak v Čechách tak v Německu, Itálii a v Rusku. Oceníme Vaši firmu a navrhneme scénář postupu při hledání kupce/prodejce firmy. Povedeme vyjednávání a zajistíme jeho maximální efektivnost.

Ing. Ferenc, s.r.o.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti zpracování a vedení účetnictví a daňové evidence. Nabízíme profesionální účetní a daňové poradenství dle Vašich individuálních potřeb. Věnujeme se také zpracování mzdové a personální agendy. Garantujeme 100% správnost vedení agendy, diskrétnost a spolehlivost.

EU-Credit s.r.o.

Poskytujeme komplexní servis pro malé, střední a velké firmy - finanční a ekonomické poradenství včetně hypoték, úvěrů, Ready made. Díky našim profesionálním službám na klíč, získáte nejenom časovou, ale i finanční úsporu. Naši specialisté své práci rozumí a o vše se postarají za Vás.