• Detail firmy

GLOBAL SPIRITS s.r.o.

Základní popis

Dovoz a distribuce značkových zahraničních destilátů a vín. Společnost Global Spirits s.r.o. patří mezi největší dovozce a distributory značkových destilátů v České republice. Založena byla v březnu 1996 společnou iniciativou obchodních společností:

Adresa

Václavské nám. 815/53
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  61063070
DIČ:  CZ61063070

Výrobky, činnosti

Velkoobchodní a distribuční činnost

Dovoz a distribuce značkových zahraničních destilátů a vín.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 221 965 253
Telefon: +420 221 965 104
E-mail: valentova@global-spirits.cz
E-mail: info@sierratequila.cz
WWW: sierratequila.cz

Kontaktní osoba

JUDr. Jiří Šimáně - Jednatel

ing. Jaromír Šmejkal - Jednatel

ing. Tomáš Otta - Jednatel

Další firmy v oboru

Knihařství L & Z Praha

Zabýváme se knižními vazbami - tisk, kroužková vazba a termovazba, diplomové práce, bakalářské práce, oprava knih do knihoven a další.

IBS motorpress s.r.o.

Vydavatelství IBS motorpress se specializuje na vydávání odborného časopisu Autoservis, Oldtimer a Motorsport-Ing. Oslovuje profesionály v různých oblastech souvisejících s automobily. Přinášíme Vám také služby našeho firemního servisu a služby na odhady a posouzení vozidel.

DIREKTA GROUP s.r.o.

Zabýváme se poradenstvím k dotacím z fondů EU, včetně rozesílání informačních e-mailů o dotacích. Poskytujeme poradenství firmám, obcím či městům. Zpracováváme analýzy k optimalizaci firemních výdajů. Vydáváme odborné katalogy pro energetiku a průmysl. V neposlední řade zajišťujeme prodej pomůcek první pomoci, nabízíme: lékárničky, dlahy, nosítka, resuscitační batohy a jiný zdravotnický materiál.