• Detail firmy

TECHNICKÝ A ZKUŠEBNÍ ÚSTAV STAVEBNÍ Praha

Adresa

Prosecká 76a
190 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  00015679
Rok založení:  1968
Počet zaměstnanců:  243
Roční obrat:  18900000

Výrobky, činnosti

Autorizovaný ústav pro posuzování a vydávání osvědčení

Kontaktní údaje

Telefon: +42 028 591 041
Fax: +42 026 896 397
E-mail: info@tzus.cz
WWW: www.tzus.cz
Další firmy v oboru

Topinstal, spol. s r.o.

Zajišťujeme havarijní topenářský servis kotelen a výměníkových stanic. Provádíme výměny a montáže uzavíracích armatur, pojistných ventilů, radiátorů, radiátorových kohoutů, elektroventilů, trojcestných kohoutů, expanzomatů apod. Realizujeme čištění bojlerů a zásobníkových nádrží a kompletní montáže rozvodů vody a topení. Zaměřujeme se na komplexní topenářskou a instalatérskou údržbu objektů.

DASPET s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti účetní, daňové a mzdové agendy. Nabízíme profesionální účetní a daňové poradenství včetně odborného zastupování na úřadech. Zpracováváme výkazy pro INTRASTAT a poskytujeme odbornou pomoc při tvorbě účetní metodiky. Věnujeme se také údržbě a správě nemovitostí či úklidovým službám.

ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ MAKOVEC - FUČÍKOVÁ

Naše advokátní kancelář poskytuje veškerý právní servis občanům i podnikatelských subjektům. Zaměřujeme se na všechny oblasti právního řádu České republiky. Zajišťujeme právní zastoupení v řízení před soudy či dalšími orgány, právní porady a rozbory, sepisování listin, obhajobu v trestních věcech, zřízení svěřeneckých fondů a mnoho dalšího.