• Detail firmy

DRUKOV družstvo

Základní popis

Vyrábíme a montujeme stabilní tlakové nádoby, výměníky tepla a ohřívače vody. Nabízíme zásobníky vody, vzdušníky, expanzní nádoby různých rozměrů a vl

Adresa

Cejl 18
656 56 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  00030309
DIČ:  CZ00030309
Rok založení:  1951
Počet zaměstnanců:  20

Výrobky, činnosti

Kovovýroba na zakázku

Kontaktní údaje

Telefon: +420 545 211 391
Mobil: +420 602 785 253
E-mail: drukov@volny.cz
WWW: www.drukov.cz

Kontaktní osoba

Ing. Milan Zika - Ředitel

Další firmy v oboru

KOOPEREX, s.r.o.

Nabízíme velkoobchodní prodej strojních dílů pro kovovýrobu - zámky, výklopné páky, těsnicí a zasklívací profily, lemovky, klavírové panty, vzpěry, upínací páčky, držáky a těsnění. Dodáváme díly pro výrobu rozváděčů i adaptéry pro plynové láhve.

CALIBRO s.r.o.

Nabízíme keramické infrazářiče ELSTEIN, které jsou vhodné především pro průmyslový ohřev. Používají se např. při zpracování plastických hmot, při výrobě infra saunových kabin, v potravinářském průmyslu a podobně. Dlouhá životnost, vysoká účinnost.

STROJÍRNY OLŠOVEC s.r.o.

Nabízíme zakázkovou strojírenskou výrobu velmi širokého rozsahu. Výroba se dělí na zámečnický provoz a na obrobnu. V zámečnickém provoze nabízíme od drobných zámečnických prací až po kompletní stavbu strojů a svařenců do hmotnosti 10 tun. Obrobna disponuje rozsáhlým strojním vybavením od soustruhů, frézek, obráběcích center až po frézky portálové, horizontální vyvrtávačky a svislé soustruhy.