• Detail firmy

COPROSYS NETWORKS spol.s.r.o.

Adresa

Ječná 2100/26a
621 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25570463
DIČ:  CZ25570463

Výrobky, činnosti

Datové sítě

Kontaktní údaje

Telefon: +420 541 227 690
Fax: +420 541 227 547
E-mail: coprosys@coprosysnet.cz
WWW: coprosysnet.cz

Kontaktní osoba

ing. Jiří Uherek - Jednatel

Robert Složil - Jednatel

ing. Jiří Grubík - Jednatel

Další firmy v oboru

LESAK s.r.o. - Váhy a vážicí systémy

Specializujeme se na prodej, servis a výrobu vah, vážicích a pokladních systémů. Nabízíme obchodní a průmyslové váhy širokého spektra využití, standardních i atypických rozměrů a provedení. Lze vybírat z našeho e-shopu nebo vyrobíme váhu na zakázku dle specifických požadavků zákazníka.

EIM elektro s.r.o. - elektroinstalační materiál

Zabýváme se prodejem kompletního sortimentu elektroinstalačního materiálu. U nás nakoupíte vše, od žárovek až po hromosvodové materiály a nářadí. Kompletujeme rozváděče na zakázku. Dodáváme rozvodnice a domovní skříně. Při větším odběru zboží nabízíme možnost zásobení firem a rozvoz elektroinstalačního materiálu na stavby. Kompletní nabídku včetně fotogalerie naleznete na našich www stránkách.

BANETEL s.r.o.

Realizujeme výstavbu telekomunikačních sítí, instalujeme technologie 2G a 3G a zajišťujeme jejich servis a údržbu. Stavíme rovněž fotovoltaické elektrárny na klíč. Vyrábíme a montujeme ocelové konstrukce, navrhujeme a instalujeme ostrovní systémy, které nacházejí využití tam, kde není možnost připojení do elektrorozvodné sítě.