• Detail firmy

CONTRA elektronické komponenty s.r.o.

Základní popis

Velkoobchodní prodej elektronických a elektroinstalačních komponentů-zobrazovací a ovládací systémy, vodiče, kabely, měřiče tlaku a průtoku.

Adresa

Bohuslava Martinů 64
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46961402

Výrobky, činnosti

Velkoobchod

Kontaktní údaje

Telefon: +420 543 210 046
Telefon: +420 543 321 207
Mobil: +420 603 211 149
E-mail: contra-brno@contra-brno.cz
WWW: www.contra-brno.cz

Kontaktní osoba

Romana Dvořáková

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Saxos cz s.r.o.

Jsme výhradním dovozcem absolutní novinky v ČR a SR ve světě limonád LIFESTYLE DRINKU - MINTANINE. Kofeinová limonáda 3.0 obsahuje pouze přírodní guaranu a z 99,99 % ji tvoří organické látky. Osvěžující příchuť máty, limetky a citronu si okamžitě získá vaše chuťové buňky. MINTANINE je svým složením a chutí vhodná alternativa ke klasickým energetickým nápojům. Patentováno a vyráběno v Německu .

FUN EXPRESS s.r.o.

Kompletní příprava a organizace firemních prezentací, setkání, školení, zasedání a konferencí, kongresů, sportovních dnů, vánočních večírků atd. Zajistíme rovněž stravování, ubytování, hostesky, bezpečnostní služby, ale i grafické služby, tisk pozvánek, fotodokumentaci či upomínkové předměty. Možnost dodání audiovizuální výbavy. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

KARS, spol. s r.o.

Zajišťujeme prodej nejrůznějšího průmyslového zboží prvotřídní kvality. Nabízíme ventilátory, elektromotory, šnekové převodovky, čerpadla, elektroinstalační materiál, řemeslnické potřeby, čerpadla pro zvyšování tlaku, asynchronní elektromotory, pracovní oděvy a obuv, metrový textil apod.