• Detail firmy

BRAIN SYSTEMS, s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme komplexní řešení pro implementaci a údržbu finančních a telekomunikačních systémů v oblastech bankovnictví, pojišťovnictví, telekomunikace

Adresa

Dukelských hrdinů 34
170 00 Praha 7

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63479818
DIČ:  CZ63479818
Rok založení:  1995

Výrobky, činnosti

Software na zakázku

Kontaktní údaje

Telefon: +420 530 507 200
Fax: +420 530 507 220
E-mail: info@brainsys.cz
WWW: www.brainsys.cz
WWW: www.brainsystems.cz

Kontaktní osoba

MUDr. Vít Urbanec - Jednatel

Další firmy v oboru

EPEGRA s.r.o.

Provozujeme vzdělávací centrum. Nabízíme všeobecné vzdělávací kurzy zaměřené na management, marketing a komunikaci nebo specializované kurzy. Zabýváme se tvorbou webových stránek a tvorbou grafických návrhů pro propagační činnost.

Ing. Roman Ševčík

Specializujeme se na tvorbu uživatelských aplikací v Excelu na míru včetně programování VBA. Nabízíme komplexní ekonomické služby, vedení daňové evidence, účetnictví, mzdy, poradenství a další. Zabýváme se vypracováváním kompletních akreditačních žádostí u MŠMT k pořádání rekvalifikačních kurzů.

GNOME.CZ, s.r.o.

Naše společnost se zaměřuje na prodej a servis nejrůznější výpočetní a kancelářské techniky od světoznámých výrobců. Zajišťujeme správu a podporu počítačových sítí LAN/WLAN, outsourcing počítačových sítí, instalace hardwarových zařízení a softwaru, virtualizaci, hosting, zálohování, tvorbu uživatelského softwaru, dodávku EET – řešení pro Elektronickou evidenci tržeb, projektování sítí apod.