• Detail firmy

bösch-technika pro objekty spol. s r.o.

Základní popis

Prodej a montáž klimatizačních jednotek zejména pro kancelářské budovy, průmyslové budovy, restaurace, hotely, nemocnice, či krytý bazén.

Adresa

Olomoucká 704/174
656 19 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  41604806
DIČ:  CZ41604806
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Klimatizační jednotky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 511 146 737
E-mail: info@boesch.cz

Kontaktní osoba

Ing. David Vrubl - Jednatel

Mobil: +420 728 472 507
E-mail: david.vrubl@boesch.cz
Další firmy v oboru

Energy Control s.r.o.

Poskytujeme kompletní servis vzduchotechniky a klimatizace pro bytové, nebytové a průmyslové prostory. Nabízíme prodej, montáž a servis klimatizací, vzduchotechniky a tepelných čerpadel. Zajišťujeme veškeré servisní úkony - rekuperace na míru, měření a regulace, výměny vzduchových filtrů, servis plynových kotlů, revize požárních klapek, zaregulování vzduchotechniky, revize úniku chladiva apod.

Eberspächer Tageslichttechnik s.r.o.

Naše společnost Eberspächer Tageslichttechnik s.r.o. se specializuje na systémy denního prosvětlení, systémy větrání, systémy požárního odvětrání a požární bezpečnosti staveb. Vyrábíme vlastní produkty a dodáváme kompletní projekty požárního odvětrání budov.

Roman Filip - RFI servis

Činnost naší společnosti je zaměřena na dodávky, montáž a servis vzduchotechnických, klimatizačních a chladících zařízení. Zajišťujeme rovněž revize plynových zařízení. Kompletní informace o službách, které poskytujeme, naleznete na našich webových stránkách.