• Detail firmy

BALTECH , spol. s r.o.

Základní popis

Vakuové balicí stroje a automatické balicí linky Henkovac. Dodáváme sáčky a folie včetně potisku, váhy a vážicí systémy, pokladny a potištěné etikety.

Adresa

Kšírova 89
619 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  41603486
DIČ:  CZ41603486
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  4

Výrobky, činnosti

Vakuové balící stroje

Kontaktní údaje

Telefon: +420 543 247 783
E-mail: baltech@baltech.cz
E-mail: vitezslav.kostka@email.cz
WWW: www.baltech.cz

Kontaktní osoba

Vítězslav Kostka - Jednatel

Mobil: +420 776 567 852

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ASYC, s.r.o.

Dodáváme systémy měření a regulace - monitorovací a řídící systémy, řídící stanice PLC, dispečerské systémy. Specializujeme se na zakázkový vývoj software, projekci elektro, měření a regulace. Zajišťujeme dodávku monitorovacích a řídících systémů. Jsme schopni realizovat i rekonstrukce řídících systémů. Zabezpečujeme servis a podporu pro systémy Linux.

AMTECO spol. s r.o.

Dodáváme technologické linky pro dopravu, průmyslové váhy a dávkovací zařízení sypkých materiálů. Prodáváme pásové dopravníky, šoupátkové uzávěry, komorové podavače a navazující skluzové váhy. Nabízíme zařízení pro navažování a dávkování sypkých materiálů, pneumatickou dopravu pro sypké materiály, pásové podavače vážící, posuvná zařízení pro železniční vlečky.

Pasta Impianti s.r.o.

Specializujeme se prodej strojů a zařízení na výrobu těstovin a gnocchi vhodných do restaurací, hotelů, jídelen, pekáren a obchodních řetězců. Nabízíme stroje na dlouhé a krátké těstoviny, stroje na válcované těstoviny, stroje na plněné těstoviny, stroje na bramborové gnocchi apod. Zajišťujeme prodej semoliny pro výrobu těstovin a sušené bramborové kaše pro výrobu gnocchi.