• Detail firmy

TREND PLUS, s.r.o.

Základní popis

Velkoobchodní a maloobchodní prodej drtičů kuchyňského odpadu. Zajišťujeme montáž a servis. Pro domácnosti i provozy. Drtiče zabudované do dřezu.

Adresa

Náchodská 708/79
193 00 Praha 9 - Horní Počernice

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26198835

Výrobky, činnosti

Drtiče odpadů

Velkoobchodní a maloobchodní prodej drtičů kuchyňského odpadu. Pro domácnosti i provozy. Drtiče zabudované do dřezu.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 812 937
E-mail: trendplus@centrum.cz

Kontaktní osoba

Jiří Zajac - Jednatel

Mobil: +420 603 828 837
WWW: www.trendplus.cz
Další firmy v oboru

Ing. Luboš Doležal

Naše firma se specializuje na prodej a výrobu v oboru hydrauliky již od roku 1997. Hydraulické hadice a veškeré příslušenství vyrábíme na počkání a dodáváme po celé ČR. Sídlem naší firmy i výroby je Praha 10 - Hostivař.

VTL Blansko, a.s.

Společnost VTL Blansko, a.s. je českou společností se zahraniční majoritní kapitálovou účastí. Byla založena v roce 2010 v České republice se sídlem v Praze a provozovnou v Blansku. VTL Blansko, a.s. se etabluje jako výrobce těžkých svislých soustruhů včetně zajištění kvalifikovaného a odborného servisu. Společnost disponuje vysoce kvalifikovanými odborníky s více než patnáctiletou praxí v oboru.

Datacon MSI s.r.o.

Výroba a prodej měřicí techniky tlaku a průtoku. Nabídka provozních i laboratorních kalibrátorů tlaku, pístových tlakoměrů. Zabýváme se dodávkou měřicí techniky tlaku a průtoku. Zajišťujeme prodej provozních i laboratorních kalibrátorů tlaku.