• Detail firmy

SUDOP PARDUBICE s r.o.

Základní popis

Inženýrskogeologický průzkum, hydrogeologický průzkum, vrtné práce, vrtané studny, laboratorní rozbory, geotechnické služby, projektování, poradenství

Adresa

K Vápence 2677
530 35 Pardubice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49285262
DIČ:  CZ49285262
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  30

Výrobky, činnosti

Geologické, vrtné a laboratorní práce

inženýrskogeologický průzkum, hydrogeologický průzkum, vrtné práce, vrtané studny, laboratorní rozbory, geotechnické služby, projektování, poradenství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 466 798 211
Fax: +420 466 798 220
E-mail: info@sudop-pardubice.cz
WWW: www.sudop-pardubice.cz
Další firmy v oboru

Revize TZ Pardubice s.r.o.

Naše společnost zajišťuje revize, zkoušky a kontroly tlakových nádob, plynových zařízení, kotlů a tlakových zařízení včetně odstranění závad, které jsou při revizích zjištěny. Tlaková zařízení rovněž montujeme a zajistíme školení jejich obsluh. Dále nabízíme prodej kompresorů a sušiček vzduchu. Na našich webových stránkách naleznete podrobné informace o všech službách, které poskytujeme.

EKOKLIMA A/C s.r.o.

Specializujeme se na výrobu, dodávku a servis klimatizací kabin pro stavební a zemědělské stroje, traktory, manipulátory, nákladní vozidla, sanitky či pohřební vozy. Nabízíme servis a opravy.

MEDIUM projekt v.o.s.

Zabýváme se projektováním a inženýrskou činností v oblasti kanalizací, vodovodů, plynovodů a horkovodů, včetně zajištění stavebního dozoru. Poskytujeme poradenské služby při žádostech o dotace.