• Detail firmy

AG Pegas s.r.o. - Hotel APodlesí ***

Základní popis

Hotel A Podlesí nabízí ubytování v komfortních, stylově zařízených pokojích s vlastním sociálním zařízením, kabelovou TV, telefonem a s možností připojení na internet.

Adresa

Žebětínská 1a
623 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  65278551
DIČ:  CZ65278551
Rok založení:  1996
Počet zaměstnanců:  7

Výrobky, činnosti

Výstavba inženýrských sítí

Kontaktní údaje

Telefon: +420 547 221 487
Mobil: +420 606 111 005
Fax: +420 547 221 487
E-mail: a.podlesi@iol.cz
WWW: www.apodlesi.cz

Kontaktní osoba

Ing. Marie Rutrlová - Jednatel

Pobočky

Hotel PALACE TIVOLI
Tatranská Polianka č. 10
059 82 Vysoké Tatry

Okres: Poprad
Kraj: Prešovský
sk Slovenská republika
Další firmy v oboru

THERMONA spol. s r.o.

Vyrábíme plynové, kondenzační či nástěnné plynové kotle, regulátory kotle, kaskádové kotelny, elektrokotle a systémy na odkouření. Dále nabízíme příslušenství - zásobníky teplé vody, sluneční kolektory, odkouření, detektor úniku CO nebo regulátory kotle. Poskytujeme bezplatné poradenství v oblasti úspor energií a paliv. Zabýváme se prodejem solárních sestav a zařízení Solartherm.

Hotel Brno Bobycentrum ****

Hotel Brno Bobycentrum **** se nachází pouhých 10 minut od centra Brna. Nabízí 140 pokojů různého typu včetně prezidentského apartmá a množství prostor pro pořádání kongresů, večírků, svateb a jiných společenských či firemních akcí. Nechybí zázemí pro volný čas, sportovní aktivity - bowling, squash, motokáry, pro relax kadeřnictví, thajské masáže a další hotelové služby.

FRESCO TRAVEL, s.r.o.

Zajišťujeme online prodej letenek. Specializujeme se na levné letenky do celého světa, low cost letenky nízkonákladovými leteckými společnostmi. Výběr a rezervace dovolené, pobytů a ubytování v hotelech ve všech světových destinacích. Vízový servis, pronájem aut v zahraničí. Máme dlouholeté zkušenosti a školené cestovní konzultanty.