• Detail firmy

STUDIO REVI s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se regionálním televizním vysíláním. Provádíme agenturní činnost, tvorbu filmů a DVD.

Adresa

Mrštíkova 399/2a
460 07 Liberec III - Jeřáb

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46709975
DIČ:  CZ46709975
Rok založení:  1998
Počet zaměstnanců:  6

Výrobky, činnosti

Televize

reklamní spoty,reklamní reportáže,komerční magazíny,sponzorské odkazy v rubrikách a magazínech,soutěže,informační servis,personální inzerce,PR

Kontaktní údaje

Telefon: +420 482 737 380
Mobil: +420 724 135 671
E-mail: rtm@tvrtm.cz
WWW: www.tvrtm.cz

Kontaktní osoba

Dagmar Chlebíková - Jednatel

Další firmy v oboru

Miroslav Rais - Umělecká agentura DIRAMI

Umělecká agentura DIRAMI zajišťuje a zprostředkovává veškeré kulturní a společenské akce, firemní i privátní akce a večírky, Dancing Heads, DVD videodiskotéky, KARAOKE Show s použitím profesionální techniky, včetně zajištění kompletního servisu. Pokud potřebujete připravit společenskou akci neváhejte se na nás obrátit. Více na našich internetových stránkách.

TFP universal a.s.

Zabýváme se výrobou fólií a lepicích pásek pro průmyslové využití. Zajišťujeme prodej speciálních strojů pro ražbu a výseky, používání UV technologie a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich www stránkách.

PMP Zlín, s.r.o.

Zabýváme se projektováním a montážemi EZS a EPS. Dodáváme kamerové a docházkové systémy, IT systémy, telefonní systémy, projekční techniku aj. Instalujeme počítačové sítě, systémy strukturované kabeláže, televizní a satelitní systémy. Provádíme ozvučení hal, sportovišť, bazénů, kin, ale i domácností. Více informací o činnosti firmy naleznete na našich webových stránkách.