• Detail firmy

MONT-KOVO, spol. s r.o.

Základní popis

MONT-KOVO nabízí montované haly, ocelové haly, ocelové konstrukce a opláštění. Dodáme zateplené i nezateplené haly, rámové i obloukové haly, přístřešky. Haly se sedlovou i pultovou střechou. Nabízíme projekci, výrobu, montáž všech typů hal.

Adresa

Břest 81
768 23 Břest

Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60746378
DIČ:  CZ60746378
Rok založení:  1995
Počet zaměstnanců:  25
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Ocelové konstrukce

Nabízíme ocelové konstrukce hal, konstrukce pro fotovoltaiky, konstrukce pro zateplené i nezateplené haly. Výroba, montáž a projekce -kompletní servis

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 772 998
Fax: +420 573 354 053
E-mail: obchod@montkovo.cz
WWW: www.montkovo.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petr Dostál - Obchodní ředitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KOVAR a.s.

Dodáváme ocelové, izolované, technologické, agregátové, offshore a nadrozměrné kontejnery. Zabýváme se kompletními přestavbami kontejnerů dle přání zákazníka.

MB kontejner s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na výrobu obytných, kancelářských, sanitárních a technologických kontejnerů a jejich sestav. Nabízíme dodání kontejnerů na místo určení, u sestav také jejich odbornou montáž, přestavby dle požadavků zákazníka a samozřejmostí je i pozáruční servis. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete nabídku kontejnerů včetně rozměrů a technického popisu.

REMO CZ Tlumačov, s.r.o.

Zajišťujeme výrobu a dodávku jeřábů a zdvihacích zařízení. Specializujeme se na jejich výrobu, montáž, záruční i pozáruční servis, opravy a další. V nabídce máme mostové, sloupové, portálové a další jeřáby. Dodáváme kladkostroje a komponenty ke zdvihacím zařízením. Provádíme inspekce, revizní zkoušky nebo školení jeřábníků a vazačů.