• Detail firmy

HORTUS SERVIS, s.r.o.

Základní popis

Provádění zahradnických a výškových prací, návrhů zahrad a jejich realizace. Prodej zemin a substrátů. Montáž dětských hřišť

Adresa

Makovského 1392/2b
163 00 Praha 6 - Řepy

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  60486791

Výrobky, činnosti

Zahradnické práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 284 828 449
Mobil: +420 603 232 790
Fax: +420 284 828 449
E-mail: hortus@volny.cz
WWW: www.hortus-servis.cz

Kontaktní osoba

Petr Lipský - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jiří Mík

Nabízíme úklidové služby pro byty, panelové domy i pro komerční prostory. Provádíme také strojové čištění garáží, vyklízecí práce, čištění koberců, mytí oken, technickou správu budov, službu domovníka, obsluhu plynových kotelen, na vaší zahradě posekáme trávu a zastřihneme keře. Dále nabízíme služby hodinového manžela. Pro úplnost služeb nabízíme i možnost dopravy zakoupeného zboží do vašeho bytu.

Květinové studio Bubeníčková s.r.o.

Nabízíme vázání a aranžování květin včetně suchých vazeb a balení dárků. Zhotovíme kompletní svatební a smuteční vazby včetně potisku stuh. Tvoříme sezónní dekorace a aranžmá i květinové obrazy. Zajišťujeme kompletní svatební květinové služby na klíč. Provozujeme kamenný obchod v Praze na Malé Straně.

ABIES Vysočina s.r.o.

Specializujeme se na velkoobchodní a maloobchodní prodej vánočních stromků. Naše stromky pěstujeme ve vlastních školkách. Dále spolupracujeme s dodavateli z České republiky a ze zahraničí.