• Detail firmy

MANEX & Co a.s.

Základní popis

Projekce, výroba a dodávky manipulačních systémů. Dodávky plnicích linek na klíč. Nabídka dopravníků a příslušenstvím. Řezání plechů laserem

Adresa

Bořetice 445
691 08 Bořetice

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26291231
DIČ:  CZ26291231

Výrobky, činnosti

Manipulační technika

Projekce, výroba a dodávky manipulačních systémů. Dodávky plnicích linek na klíč. Nabídka dopravníků a příslušenstvím. Řezání plechů laserem

Kontaktní údaje

E-mail: info@manex.cz
WWW: www.manex.cz

Kontaktní osoba

Ladislav Bauer

Další firmy v oboru

MARTING, s.r.o.

Specializujeme se na konstrukci a výrobu zařízení pro automatizaci a mechanizaci výroby. Dodáváme pásové, válečkové, řetězové, řemenové, modulární, drátěné a speciální dopravníky, šnekové separátory vtoků, dopravní, spediční, výrobní a montážní linky, třídící klapky a skluzy, kuličkové stoly, polohovací plošiny, zásobníky, násypky a bezpečnostní hrazení. Zajišťujeme dodávky ND a servis dopravníků.

Ing. Alice Smejkalová - MITERAL

Vybavení autoservisů, pneuservisů pro osobní a nákladní vozidla, karosáren, svářečky - svářecí technika, bodovačky, kompresory, nabíječky autobaterií, zvedáky, hevery, diagnostika vozidel, plničky klimatizací, hydraulické lisy, olejové hospodářství.

AMTECO spol. s r.o.

Dodáváme technologické linky pro dopravu, průmyslové váhy a dávkovací zařízení sypkých materiálů. Prodáváme pásové dopravníky, šoupátkové uzávěry, komorové podavače a navazující skluzové váhy. Nabízíme zařízení pro navažování a dávkování sypkých materiálů, pneumatickou dopravu pro sypké materiály, pásové podavače vážící, posuvná zařízení pro železniční vlečky.