• Detail firmy

BONAGRO a.s.

Základní popis

Provozujeme základní zemědělskou prvovýrobu a vyrábíme krmné směsi a dále nabízíme traktorové práce i skladování obilovin.

Adresa

Jiříkovická 340
664 08 Blažovice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49976524

Výrobky, činnosti

Zemědělská výroba

Kontaktní údaje

Mobil: +420 720 035 609
E-mail: bonagro@bonagro.cz
WWW: www.bonagro.cz

Kontaktní osoba

Antonín Studený - Předseda představenstva

Další firmy v oboru

DVŮR KRUTĚNICE

Dvůr Krutěnice - jezdecký a hotelový areál nabízí ubytování, služby restaurace, pořádání svateb, konferencí a dalších společenských událostí. Provozujeme jezdeckou stáj, kde Vám zajistíme vyjížďky nebo tréninky. Můžete se u nás ubytovat i se svým koněm.

AGROFRUCT a.s.

Velkoobchodní prodej zemědělských produktů. Pronájem skladovacích prostor. Docílili jsme ekologického hospodářství. Zavedli jsme systém managementu jakosti ČSN EN ISO 9001:2001. Rozšířili jsme skladové prostory pro zemědělské i nezemědělské produkty s nepřetržitým provozem, abychom vyhověli požadavkům zákazníka. Vsázíme na kvalitu a stabilitu poskytovaných služeb.

ELKAP, s.r.o.

Zabýváme se komplexní výstavbou chlazených skladů, skladů s řízenou atmosférou ULO a také mrazíren. Dodáváme generátory ozónu, generátory dusíku, třídící linky na ovoce a zeleninu, absorbéry CO2, přenosné analyzátory plynu, bezpečnostní mechanické klapky, kompenzační vaky a mnoho dalšího. Zaměřujeme se také na výrobu rozváděčů nízkého střídavého napětí.