• Detail firmy

Blatenská tiskárna s.r.o.

Základní popis

Nabízíme ofsetový, digitální, tamponový tisk, kopírování, DTP služby včetně číslování, personifikace. Dodáváme prospekty, letáky, katalogy, kalendáře, knihy, publikace, vizitky.

Adresa

Nad Vdovečkem 1123
388 01 Blatná

Okres: Strakonice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48201782

Výrobky, činnosti

Ofsetový tisk

Kontaktní údaje

Telefon: +420 383 422 044
Fax: +420 383 423 250
E-mail: tiskarna@blatna.cz
WWW: www.blatenskatiskarna.cz

Kontaktní osoba

Jiří Michal - Jednatel

Mobil: +420 602 228 284
Další firmy v oboru

Typodesign s. r. o.

Nabízíme služby moderní ofsetové tiskárny, která je vybavená technologií Heidelberg s tiskem do formátu B2. Zpracování zajišťujeme ve vlastním grafickém DTP studiu s technologií osvitu CTP.

NICOS, s.r.o.

Zaměřujeme se na dodávku a potisk obálek, reklamních a firemních tiskovin v malém i velkém rozsahu. Zajišťujeme výrobu potištěných obálek, reklamních a firemních tiskovin, obálek z archu, ofsetový potisk obálek, flexotisk obálek, strojní plnění obálek, personalizaci tiskovin, služby direct mailu apod. Poskytujeme grafické a polygrafické služby.

TISKÁRNA HEMALA

Polygrafickou výrobou se zabýváme již od roku 1990. Kromě ofsetového tisku, na který se specializujeme především, provádíme i vysoce kvalitní digitální tisk. Zakázky realizujeme pohotově a rychle, za ty nejlepší ceny. Disponujeme špičkovým technologickým zázemím a kvalifikovanými odborníky se vstřícným přístupem k zákazníkovi. Objednávejte on-line nonstop a využijte náš on-line kalkulátor ceny.