• Detail firmy

ČeMeBo s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme a prodáváme desky plošných spojů. Jednovrstvé, dvojvrstvé, vícevrstvé (multilayer) DPS. Hliníkové jednovrstvé a dvojvrstvé desky. Technická příprava zdarma. Olovnatý a bezolovnatý HAL, zlacení, chemický cín, potisk. Osazujeme DPS, testování.

Adresa

Poříčí 2396/42
678 01 Blansko

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60719401
DIČ:  CZ60719401
Rok založení:  1994
Počet zaměstnanců:  60
Roční obrat:  65000000

Výrobky, činnosti

Návrh a výroba plošných spojů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 516 777 121
Telefon: +420 516 777 120
Fax: +420 516 777 125
E-mail: cemebo@cemebo.cz
E-mail: sales@cemebo.cz
WWW: www.cemebo.cz

Kontaktní osoba

ing. Jiří Novák - Ředitel

Další firmy v oboru

SYSTEMOTRONIC, s.r.o.

Nabízíme komplexní služby pro bezpečnost strojů. Specializujeme se na posouzení rizik, programování PLC a dodávku zařízení pro zajištění bezpečnosti. Zajišťujeme distribuci výrobků od firem - Pilz, BBH, Bihl + Wiedemann, Jean Müller, Zander Aachen, Eaton, Brainboxes, Castell Safety, Woertz a Reer. Nově Vám zpracujeme i návrh a zajistíme výrobu jednoúčelových strojů.

Chironax, spol. s r.o.

Specializujeme se na prodej a servis zdravotnické techniky. Nabízíme především tuzemskou zdravotnickou techniku, ale i zahraniční přístrojovou technologii. Zajišťujeme dodávky zdravotnických přístrojů a zařízení na klíč, včetně odborné montáže, záručního a pozáručního servisu a poradenství. Poskytujeme také pronájem zdravotnické techniky. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.

Essentra Components s.r.o.

Přední výrobce a dodavatel plastových a kovových průmyslových dílů pro široké spektrum odvětví výrobního průmyslu. Dodáváme komponenty pro výrobu strojů a zařízení, kovového a průmyslového nábytku, pro speciální vozidla a stavební a zemědělské stroje, zpracování plechů a profilů a také produkty pro podporu prodeje. Poskytujeme zdarma vzorky, modely 3D CAD a odborné technické poradenství.