• Detail firmy

STAVEBNÍ STROJE a.s.

Základní popis

Vyrábíme ocelové konstrukce. Nabízíme prodej, servis, opravy, revize a zvláštní posouzení pro autojeřáby, hydraulické ruky, stavební stroje.

Adresa

Oldřichova 158
272 03 Dubí

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49903349
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  60

Výrobky, činnosti

Ocelové konstrukce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 475 503 018
Fax: +420 475 503 380
E-mail: milos.mares@stas-ul.cz

Kontaktní osoba

Miloš Mareš

Telefon: 723 327 736
E-mail: milos.mares@stas-ul.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AA IRON s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu přívěsů, vozíků, lodních přívěsů na zakázku. Zajišťujeme stavební zámečnické práce. Zhotovujeme zábradlí, schody, ocelové konstrukce, nosné prvky, ocelové výměty apod. Specializujeme se na výrobu posuvných a křídlových bran včetně dodání elektrického pohonu. Zabýváme se realizací plechové střechy a zakázkové výroby přístřešků.

HFH STROJNÍ ŘEPÍN s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu. Vyrábíme ocelové konstrukce, kovové regály, zábradlí, rampy, balkony a jiné ocelové části budov. Provádíme děrování profilů a povrchové úpravy kovů, jako je zinkování a lakování komaxitem. Používané strojní vybavení naleznete na našich webových stránkách, kde jsou i reference realizovaných zakázek.

Pure Metal s.r.o.

Zabýváme se kovovýrobou a zámečnictvím. Vyrábíme ocelové, nerezové a hliníkové konstrukce, schodiště, zábradlí, brány, ploty mnoho dalšího dle Vašich požadavků. Nabízíme výrobky pro strojírenský, automobilový, potravinářský a chemický průmysl.