• Detail firmy

Jaroslav Svoboda - ELAK

Základní popis

Komplexní služby v oblastech slaboproudé vybavenosti staveb. Vždy zajistíme konzultace, zpracujeme projekt, dodáme material, realizujeme instalace, navrhneme SW vybavení, vyhotovíme dokumentaci, provedeme zaškolení a nabídneme dlohodobý servis.

Adresa

Hodějovského 1707
256 01 Benešov u Prahy

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  10070290
DIČ:  CZ2404023768
Rok založení:  1990
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Zabezpečení rod. domů, staveb a polyfunkčních domu

Kompletní zajištění bezpečnostního řešení od konzultace, doporučení řešení, následné realizace, oživení, předání a dlouhodý servis. EZS, EPS, CCTV ..

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 453 446
E-mail: servis@elak.cz
E-mail: elak@elak.cz
WWW: www.elak.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Svoboda - Majitel

Tomáš Svoboda - Technický ředitel

Další firmy v oboru

NES-elektro s.r.o.

Zabýváme se instalací zabezpečovacích zařízení. Realizujeme montáže kamerových systémů, televizních rozvodů, slaboproudých rozvodů. Zajišťujeme revize, elektroinstalace.

SANKRA s.r.o.

Zabýváme se komplexním řešením domácí automatizace, instalací zabezpečovacích a kamerových systémů, televizních a satelitních rozvodů. Zabýváme se realizací chytrých domů na klíč. Provádíme servisní a revizní činnost.

Roman Pergler

Specializujeme se na slaboproudé instalace. Zabýváme se výstavbou a opravou televizních antén. Nabízíme zabezpečení pro rodinné domy, komerční prostory a další objekty, pro které poskytujeme kamerové systémy, domovní telefony, videotelefony a systémy kontroly vstupu pro přesnou kontrolu vstupu a vjezdu do objektu.