• Detail firmy

ČERNÝ - STAVEBNÍ FIRMA

Základní popis

Provádíme kompletní fasády domů, rekonstrukce bytů, bytových jader a nebytových prostor vč. projektové dokumentace. Stavby bazénu. Dále zakládání zahrad, údržba zeleně a zahradní jezírka. Zařídíme úvěr u Raiffeisen Bank. Firma Založena v roce 1990.

Adresa

S. K. Neumanna 874
269 01 Rakovník

Okres: Rakovník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  11263041
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  12

Výrobky, činnosti

Broušení profilové a diamantové řezání

Kontaktní údaje

Telefon: +420 313 517 700
Mobil: +420 602 357 417
Mobil: +420 606 590 496
E-mail: cerny@stavebnifirmacerny.cz
E-mail: cerny@rakcom.cz
WWW: www.stavebnifirmacerny.cz
Další firmy v oboru

KOVODESIGN & TEAM s.r.o.

Atypická kovovýroba - zajišťujeme kovovýrobu a realizace exteriérových i interiérových prvků z oceli, nerezu, kamene či skla. Poskytujeme inženýrskou a poradenskou činnost v zámečnictví.

Jonák s.r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti staveb a rekonstrukcí. Poskytujeme veškeré stavební práce včetně zateplování, rekonstrukcí objektů, montáží sádrokartonů a terénních úprav okolo Vašeho pozemku. Dále se zabýváme pokládáním podlah, elektroinstalacemi, malířskými či instalatérskými pracemi. Při vykonávání činností používáme pouze kvalitní materiál a snažíme se práci provést co nejrychleji.

Kossta Třebíz s.r.o.

Zabýváme se výrobou kvalitních dřevostaveb na klíč. Zajistíme Vám komplexní montáž domu na místě. Zajišťujeme výrobu a prodej bazénů, plastových jímek a vodoměrných šachet z polypropylenových desek. Nabízíme dopravu betonu či stavebního materiálu. Dále také zajišťujeme zemní práce a projekční činnost. Jsme prodejním místem čistíren odpadních vod. Provádíme zabudování, zapojení i servis čistíren.