• Detail firmy

CZ - GUARD , s.r.o.

Základní popis

Fyzická ostraha majetku a osob Elektronické zabezpečení objektů EZS Ozbrojený doprovod a převoz finančních hotovostí a cenností

Adresa

třída Tomáše Bati 4187
760 01 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25554620
DIČ:  CZ25554620

Výrobky, činnosti

Elektronické zabezpečení objektů EZS

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 221 413
Mobil: +420 603 582 876
E-mail: samsonek@cz-guard.cz
WWW: cz-guard.cz

Kontaktní osoba

Antonín Samsonek - Jednatel

Stanislav Kašný - Jednatel

Robert Samsonek - Jednatel

Další firmy v oboru

PMP Zlín, s.r.o.

Zabýváme se projektováním a montážemi EZS a EPS. Dodáváme kamerové a docházkové systémy, IT systémy, telefonní systémy, projekční techniku aj. Instalujeme počítačové sítě, systémy strukturované kabeláže, televizní a satelitní systémy. Provádíme ozvučení hal, sportovišť, bazénů, kin, ale i domácností. Více informací o činnosti firmy naleznete na našich webových stránkách.

ELMONT GROUP, a.s.

Nabízíme kompletní řešení pro elektromontáže a elektroinstalace na míru. Projektujeme a realizujeme telekomunikační systémy, bezpečnostní technologie, výstavbu datových sítí, ozvučovací systémy, integrační nadstavbové systémy apod. Provádíme renovace elektroinstalací, diagnostiku termovizí, instalaci kamerových i bezpečnostních systémů.

Miloslav Nevečeřal

Zabýváme se projekcí a montáží zabezpečovacích systémů proti vloupání, protipožárních systémů, slaboproudých zařízení, domovních telefonů či videotelefonů. Provádíme výchozí a pravidelné revize elektra. Realizujeme výstavbu STA rozvodů a rozvodů pro telefon a internet.