• Detail firmy

KAMENOSOCHAŘSTVÍ SMETANA s. r. o.

Základní popis

Naše kamenictví vyrábí dlažby, obklady, kuchyňské a umyvadlové desky, schody, krby, parapety, pomníky, urny.

Adresa

Černá Hora 93
679 21 Černá Hora

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25348558

Výrobky, činnosti

Kamenictví

Kontaktní údaje

Telefon: +420 516 437 402
Mobil: +420 602 566 107
Fax: +420 516 432 280

Kontaktní osoba

MICHAL SMETANA - Jednatel

Mobil: +420 731 616 262

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KÁMEN design, s.r.o.

Specializujeme se na zpracování přírodního kamene. Dovážíme žulu, mramor, pískovec a onyx. Vyrábíme žulové kuchyňské desky, koupelnové desky, parapety, dlažby různých formátů, obklady stěn interiérů i exteriérů. Provádíme opravy, renovace a broušení podlah.

ASC trade, s.r.o.

Společnost nabízí velkoobchodní prodej produktů vhodných pro použití jako abraziva, na pískování a pro výrobu žáruvzdorných směsí. Další činností, kterou se zabýváme, je prodej hedvábí. Náš sortiment zahrnuje malované oděvní originály - šaty včetně společenských, haleny, tuniky, sukně, kalhoty, vesty apod. Nechte si ušít model na zakázku v našem krejčovském salonu.

Pravda a syn - Transport, Logistic s.r.o.

Zajišťujeme mezinárodní autodopravu, se specializací především na Německo, Holandsko, Belgii, Dánsko, Švédsko a Anglii. Náš tým tvoří zkušení a spolehliví řidiči, automechanici a dispečeři. Dále provádíme zemní a výkopové práce bagrem a minibagrem, demolice, terénní úpravy. Mezi další služby, které poskytujeme patří také přistavení kontejneru, odvoz suti či prodej písku a kameniva.