• Detail firmy

IDEA, spol. s r. o.

Základní popis

Společnost IDEA se zabývá vývojem software na zakázku, poskytováním komplexních služeb při návrhu, implementaci, a provozu informačních systémů, IT infrastruktury, a procesů souvisejících se zabezpečením dat.

Adresa

Antala Staska 1859/34
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  40762335
DIČ:  CZ40762335
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  10

Výrobky, činnosti

Software na zakázku

Kontaktní údaje

Telefon: +420 227 629 454
E-mail: info@idea.cz
WWW: www.idea.cz/

Kontaktní osoba

Tomas Morstein - Generální ředitel

Telefon: +420 227 629 454
Další firmy v oboru

d-PROG s.r.o.

Zaměřujeme se na podporu a údržbu v oblasti IT infrastruktury (operační systémy, databázové servery, zálohovací systémy apod.), na vývoj aplikací a softwarových komponent na míru. Dodáváme kompletní řešení pro oblast logistiky a skladování, řešení pro evidenci úkonů, služeb a majetku, řešení pro identifikaci osob, WiFi lokalizaci osob a majetku, systémy pro správu dokumentů apod.

ATECO spol. s r.o.

Vyvíjíme telekomunikační software. Nabízíme programy pro pořízení, editaci a archivaci údajů o kabelových sítích, tarifikační a vyhodnocovací programy telefonního provozu a další. Na základě analýzy zákaznických dat optimalizujeme telekomunikační tarify a tím snižujeme firemní náklady.

EPEGRA s.r.o.

Provozujeme vzdělávací centrum. Nabízíme všeobecné vzdělávací kurzy zaměřené na management, marketing a komunikaci nebo specializované kurzy. Zabýváme se tvorbou webových stránek a tvorbou grafických návrhů pro propagační činnost.