• Detail firmy

MAREŠ ZDENĚK FERO - THERM

Základní popis

Montáže a velkoobchod v profesi voda, topení, plyn, izolace, klimatizace. Voda, topení, plyn a koupelny od projektu až po realizaci.

Adresa

Pražská 2785
438 01 Žatec

Okres: Louny
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  10447563
DIČ:  206-440228145
Rok založení:  1990
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Keramika

Kontaktní údaje

Fax: +420 415 714 083
E-mail: fero-therm@seznam.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Mareš

Další firmy v oboru

KAREL ČÁP

Poskytujeme služby služby v oblasti instalatérství, topenářství a plynařství. Provádíme vnitřní rozvody plynu a rozvody vzduchu.

HOSANA CZECH s.r.o.

Našim zákazníkům nabízíme produkty bytového designu v tradičním, koloniálním, antique a rustikálním slohu. Inspirací nám byl způsob života našich přátel a domy na toulkách u pobřeží středozemního moře a ve střední a severní Americe. Prodáváme interiérové doplňky do domů, ale i do penziónů či hotelů a restaurací. Tyto produkty neslouží jenom svému účelu, ale mají i své kouzlo a romantičnost.

Údržba bytů

Specializujeme se na opravy a rekonstrukce domů, bytů a koupelen. Provádíme instalatérské, topenářské a zednické práce včetně zajištění havarijní služby. V oblasti kovovýroby se věnujeme výrobě kovových prvků, jako jsou mříže, stojany, konstrukce, zábradlí, balkóny apod. Kompletní informace o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.