• Detail firmy

AV ATELIÉR s. r. o.

Základní popis

Provádění architektonických návrhů a projektových prací v oboru pozemních staveb, územního plánování, interiérové, zahradní a krajinářské tvorby.

Adresa

Bachmařské nám. 2
160 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25600141

Výrobky, činnosti

Provádění architektonických návrhů a projektů.

Provádění architektonických návrhů a projektových prací v oboru pozemních staveb, územního plánování, interiérové, zahradní a krajinářské tvorby.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 323 939
Fax: +420 224 323 939

Kontaktní osoba

Petr Vodrážka - Jednatel

Další firmy v oboru

Ing. Eva Patáková

Specializujeme se na zajišťování stavebního dozoru. Nabízíme kompletní servis včetně jednání s úřady, inženýrské činnosti od záměru až po kolaudaci nebo i při odstraňovaní staveb.

Vllnna, s.r.o.

Architektonická kancelář Vllna se zaměřujeme na vypracování architektonických studií a projektové dokumentace, realizaci interiérů na klíč, přestavby rodinných domů a návrhy pasivních domů. Dodáváme dřevěné zahradní altány a venkovní zahradní sauny kompletně na klíč. Rovněž zajistíme montáž zahradních altánů a saun. Naší specializací jsou domy se stromy s důrazem na zdravé bydlení.

Ing. arch. MgA. David Mateásko - MAD

Studio nabízí architektonické služby. Zabývá se navrhováním interiérů i exteriérů bytů a firem, designem či urbanismem. Některé naše realizace byly publikovány v odborných časopisech. Vybrané projekty naleznete na našich webových stránkách.