• Detail firmy

SPALOVNA PRAHA - VYSOČANY a.s.

Základní popis

Výroba a rozvod páry a teplé vody. Stáčení minerální a pitné vody do lahví a výroba nealkoholických nápojů. Výroba zámků a kování. Maloobchod v nespecializovaných prodejnách. Architektonické a inženýrské činnosti

Adresa

Ostrovského 253/3
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45273774
DIČ:  CZ45273774
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  50
Roční obrat:  600000000

Výrobky, činnosti

Opravy a údržba měřicích a regulačních zařízení

Kontaktní údaje

Fax: +420 266 312 037
E-mail: rma@rma.cz

Kontaktní osoba

Roman Pittl - Předseda představenstva

Další firmy v oboru

ZKM Praha s.r.o.

Specializujeme se na technické zařízení budov, vytápění, klimatizaci, vzduchotechniku, vodu, plyn, regulaci. Zajistíme projekci, dodávku, montáž a záruční i pozáruční servis. V nabídce máme tepelná čerpadla, solární kolektory, podlahové vytápění Rehau a další. Dodáme projektovou dokumentaci pro všechny stupně stavebního řízení.

AZ WELDING s.r.o. - Svářečská škola

Naše společnost zajišťuje školení a kurzy pro svářeče. Kontaktujte nás a my Vám pomůžeme s výběrem nejvhodnějšího kurzu. Při dosažení velmi dobrých výsledků Vám můžeme doporučit zaměstnání u společností, které hledají kvalifikované pracovníky. Další naší činností je svařování hliníku a nerezi a drobné zámečnické práce.

ROHDE & SCHWARZ - Praha, s.r.o.

Koncern Rohde & Schwarz je nadnárodní soukromou společností podnikající v oblastech elektronických testovacích a měřicích přístrojů, informačních technologií a radiokomunikací. Více než 75 let vyvíjí, vyrábí a prodává na světovém trhu elektronické produkty pro profesionální aplikace.