• Detail firmy

Pila Lesap s.r.o.

Základní popis

•výroba a prodej stavebního řeziva •výroba krovů dle požadavků zákazníka •výroba hranolů •krátké dodací lhůty •výkup kulatiny

Adresa

Pod Hlubnou 517
679 72 Kunštát

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  64510298

Výrobky, činnosti

Listy pásové, pily pro zpracování dřeva

Kontaktní údaje

Telefon: +420 516 462 128
Telefon: +420 516 462 521
Mobil: +420 777 655 530
E-mail: lesap@wo.cz
WWW: www.almara.cz/lesap

Kontaktní osoba

Josef Sedláček - Majitel

EVA HÁPOVÁ - Jednatel

Další firmy v oboru

GMC - měřicí technika, s.r.o.

Naše společnost je pokračovatelem obchodní činnosti v měřící technice. Společnost prodává měřicí a regulační techniku od renomovaných firem. Zboží, které naše společnost dodává, zahrnuje ucelenou škálu měřicí a řídicí techniky. Hlavními produkty jsou analogové a digitální rozváděčové přístroje, elektronické programovatelné napájecí zdroje aj. Kompletní sortiment najdete na našich www stránkách.

Essentra Components s.r.o.

Přední výrobce a dodavatel plastových a kovových průmyslových dílů pro široké spektrum odvětví výrobního průmyslu. Dodáváme komponenty pro výrobu strojů a zařízení, kovového a průmyslového nábytku, pro speciální vozidla a stavební a zemědělské stroje, zpracování plechů a profilů a také produkty pro podporu prodeje. Poskytujeme zdarma vzorky, modely 3D CAD a odborné technické poradenství.

CENTRIF s.r.o.

Zabýváme se výrobou odlitků s možností dalších povrchových úprav. Náš výrobní program zahrnuje páky, držáky, ozubená kola, kladky, příruby, víka a jiné strojní součástí (i tvarově složitější) a z uměleckých odlitků například plakety, miniatury, sošky, přívěšky, přezky, spony a mnoho jiných produktů ve vysoké kvalitě. Více informací o našich výrobcích naleznete na stránkách firmy.