• Detail firmy

FRONĚK CAR SYSTEM, s.r.o.

Adresa

Horní Kruty 61
281 46 Horní Kruty

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25612891
DIČ:  CZ25612891
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  10

Výrobky, činnosti

Jachty

Kontaktní údaje

Telefon: +420 321 797 115
Mobil: +420 603 251 948
Fax: +420 321 796 914
E-mail: info@fronekcarsystem.cz
WWW: www.fronekcarsystem.cz/

Kontaktní osoba

Vladimír Froněk

Další firmy v oboru

Petr Rubeš

Specializací firmy je zámečnická výroba a kovoobrábění. Provádíme frézování, soustružení, vrtání, broušení, svařování. Realizujeme i složitější zakázky, jako je např.: zdravotnická a filmová technika ze speciálních materiálů, nosné vozíky pro diagnostické kamery, inseminační přístroje apod. Garantujeme kvalitní a přesnou práci. Spokojenost zákazníka je pro nás prioritou.

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.

AZ WELDING s.r.o. - Svářečská škola

Naše společnost zajišťuje školení a kurzy pro svářeče. Kontaktujte nás a my Vám pomůžeme s výběrem nejvhodnějšího kurzu. Při dosažení velmi dobrých výsledků Vám můžeme doporučit zaměstnání u společností, které hledají kvalifikované pracovníky. Další naší činností je svařování hliníku a nerezi a drobné zámečnické práce.