• Detail firmy

SLUCIK, spol. s r.o.

Základní popis

Výroba, prodej, servis gastronomického zařízení a vybavení pro kuchyně hotelů, jídelen, bister a restaurací.Teplé a chlazené stoly a pulty, regály, mycí stoly, sporáky, myčky, grily, výrobníky ledu, kávovary, nářezové stroje, vitríny.

Adresa

Hviezdoslavova 1096/29
627 00 Brno - Slatina

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46345990
DIČ:  CZ46345990

Výrobky, činnosti

Stoly a pulty, regály, mycí stoly, sporáky, myčky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 545 217 036
Telefon: +420 545 218 715
E-mail: slucik@volny.cz
WWW: www.slucik.cz

Kontaktní osoba

Ing. Eduard Slučik - Jednatel

Mobil: +420 602 739 100

Magdaléna Rizmanová - Jednatel

Další firmy v oboru

KP Trading Brno, s.r.o.

Již 20 let se naše, v jádru rodinná firma, specializuje na dovoz a distribuci nápojových specialit nejvyšší kvality z různých částí světa. Dnes zastupujeme v České republice několik italských společností v roli výhradního dovozce a reprezentujeme výrobce z Kanady, Anglie a Cejlonu. Nabízíme jedinečné zboží, zařízení pro jeho přípravu, kompletní servis a především individuální přístup.

FOODEX s.r.o.

Nabízíme prodej kávovarů, nápojových i svačinových automatů. Dodáváme jídelní automaty, nápojové automaty, kapslové kávovary, kávovary na espresso apod. Poskytujeme pronájem kávovarů, kompletní nápojový catering, opravy a servis automatů a kávovarů, baristická školení. Soustředíme se zejména na Jižní Moravu, Zlínský kraj a Vysočinu.

Pasta Impianti s.r.o.

Specializujeme se prodej strojů a zařízení na výrobu těstovin a gnocchi vhodných do restaurací, hotelů, jídelen, pekáren a obchodních řetězců. Nabízíme stroje na dlouhé a krátké těstoviny, stroje na válcované těstoviny, stroje na plněné těstoviny, stroje na bramborové gnocchi apod. Zajišťujeme prodej semoliny pro výrobu těstovin a sušené bramborové kaše pro výrobu gnocchi.