• Detail firmy

ELEKTROSERVIS LUDVÍK BUTORA

Základní popis

Poruchová služba Elektroinstalační práce Opravy pracovních strojů Opravy elelktrického ručního nářadí Regulace otáček asynchronních motorů Revize elektrického ručního nářadí a spotřebičů€ Zajišťujeme zpracování projektů a revizí.

Adresa

Nádražní 1
785 01 Šternberk

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63006677
DIČ:  CZ5507222402

Výrobky, činnosti

Elektroinstalace pro průmysl

Kontaktní údaje

Telefon: +420 585 014 748
Mobil: +420 603 542 806
Fax: +420 585 014 748
E-mail: elektro@butora.cz
WWW: www.butora.cz

Kontaktní osoba

Ludvík Butora - Jednatel

Další firmy v oboru

UNIOS SERVIS s.r.o.

Zaměřujeme se na prodej soustruhů SU 50A, SV 18RA po GO. Provádíme generální opravy a modernizace soustruhů a ostatních obráběcích strojů po celé ČR. Specializujeme se na broušení vodících ploch do délky 6500 mm. Dodáváme náhradní díly k obráběcím strojům.

KULATÝ - ELEKTRO, s.r.o.

Věnujeme se dodávce elektromontážních prací objektů občanské výstavby průmyslu i zemědělství. Při elektromontážích Vám nabízíme vypracování projektů a provedení montáží, revizí, oprav kabelových vedení a ostatní práce. Zajistíme Vám vypracování kompletní cenové kalkulace na základě projektové dokumentace, poradenství a kontrolu zařízení. Nabízíme i práce s montážní plošinou a jádrovým vrtákem.

CRYOS s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na montáž a opravy chladících a mrazících zařízení. Zajišťujeme dodávky, montáž a servis tepelných čerpadel, klimatizací, chladniček, mrazniček, a to jak pro domácnosti, tak i pro restaurace, obchody, zdravotnická zařízení apod. Součástí poskytovaných služeb jsou rovněž revize úniku chladících zařízení. Více informací naleznete na našich webových stránkách.