• Detail firmy

EUROBYT CB s.r.o.

Základní popis

Montujeme garážová vrata Trido sekční, Evo, křídlová, rolovací vrata, vjezdové brány, venkovní rolety a žaluzie, markýzy, závory, automatické dveře.

Adresa

U Zlaté stoky 554, Litvínovice
370 01 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26035537
DIČ:  CZ26035537

Výrobky, činnosti

Předokenní rolety, venkovní žaluzie, markýzy

Dodáváme venkovní markýzy, velký výběr typů a barev - montáž, prodej e-shop - velké slevy. Montujeme předokenní rolety a venkovní žaluzie všech typů - pro dodatečnou montáž, podmítkové i do speciálních překladů. Zakázková výroba a kompletní servis.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 387 330 478
Telefon: +420 387 330 758
Telefon: +420 800 158 365
Mobil: +420 774 193 073
E-mail: info@eurobyt-cb.cz
WWW: eurobyt-cb.cz/

Kontaktní osoba

JIří Kavalír - Jednatel

Jana Kavalírová - Jednatel

Další firmy v oboru

KELCOM - INTERNATIONAL s.r.o. Vodňany

Poskytujeme komplexní služby v oblasti technické ochrany majetku a osob, konkrétně zabezpečení domů, bytů, administrativních budov, výrobních závodů či skladových prostor apod. Specializujeme se na dodávky a montáž elektrických zabezpečovacích, kamerových, přístupových a docházkových systémů. Více informací o nabízených produktech a službách naleznete na našich webových stránkách.

Petr Vondruška

Zajišťujeme truhlářskou výrobu bytového i kancelářského nábytku, zahradního nábytku, pergol i zahradních domků. Soustředíme se na výrobu oken, dveří a vrat, na jejich renovaci a výrobu replik. našem truhlářství vyrábíme obývací stěny,

Jan Bastl

Zabýváme se prodejem oken, dveří a příslušenství. Dodáváme okna plastová, dřevěná eurookna, střešní okna, vchodové a interiérové dveře, stínící techniku včetně zajištění servisu. Dále vyrábíme dřevěné šindele - štípané i řezané, které se používají převážně jako obklady interiérů či exteriérů. Šindele nabízíme v různých délkách a tvarech. V našem sortimentu naleznete rovněž půdní schody.