• Detail firmy

STAVEBNÍ FIRMA VYMĚTAL s. r. o.

Základní popis

Disponujeme strojním vybavením pro provádění zemních i bouracích prací, včetně vlastních nákladních dopravních prostředků.

Adresa

Pavlínka 4/5
784 01 Litovel

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25385615
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  50

Výrobky, činnosti

Demolice

Kontaktní údaje

Telefon: +420 585 341 546
Mobil: +420 603 373 133
Fax: +420 585 342 971
E-mail: sedls@volny.cz
WWW: www.vymetel.com

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Sedláček - Majitel

Další firmy v oboru

ANTARES - AZV, s.r.o.

Zajišťujeme výrobu a dodávky zařízení pro úpravu, filtraci a odvodnění kalů. Dodáváme obecní i průmyslové čistírny odpadních vod, úpravny vod, kalové koncovky, filtrační lisy či kompletní technologické linky a stroje. Nabízíme komplexní služby, od poradenství, zkoušek, vývoje, konstrukce a výroby až po dodávky a servis zařízení.

Elmar group s.r.o.

Zabýváme se prodejem kvalitního zařízení pro měření a regulaci vytápěcích, chladících a vzduchotechnických zařízení. Zajišťujeme prodej a servis tepelné a chladící technologie. Nabízíme plynové kotle, elektrokotle, zařízení pro vytápění průmyslových hal, vzduchotechnické jednotky, mrazící boxy, tepelné výměníky apod. Zabezpečujeme precizní servis plynových kotlů, mrazících boxů apod.

KRAZZER s.r.o.

Specializujeme se na komplexní služby v oblasti odpadového hospodářství. Provozujeme kanalizace a čističky odpadních vod. Poskytujeme poradenství v oblasti ekologie a provádíme audity nebo zkoušky těsnosti jímek a kanalizací. Likvidujeme odpad, zajišťujeme vývoz žump a septiků. Vykupujeme suroviny jako je olej, železo a barevné kovy, papír a plasty.