• Detail firmy

C. I. s. r. o.

Základní popis

Vyrobíme vám kuchyně na míru v klasickém, rustikální či moderním designu. Naše ukázkové kuchyně si můžete prohlédnout v kuchyňském studiu. Garantuje profesionální přístup, originální nápady i nadčasový design atypických kuchyní a interierů.

Adresa

Zbýšov 1
683 52 Zbýšov

Okres: Vyškov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25527126
DIČ:  CZ25527126
Rok založení:  1998
Počet zaměstnanců:  5
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Kuchyňský nábytek z masivního dřeva

Kontaktní údaje

Telefon: +420 543 210 342
Fax: +420 543 210 133
E-mail: c-i@c-i.cz
WWW: www.c-i.cz

Kontaktní osoba

Jiří Kuchyňka - Jednatel

Mobil: +420 602 724 666
Další firmy v oboru

KONTRAWEB, spol. s r. o.

Jsme společnost, která se specializuje na dodávku stavební chemie, se zaměřením zejména na přírodní kámen. Spolupracujeme s firmou BS-pro s.r.o., která je generálním partnerem pro dodávky stavební chemie firmy SOPRO určené pro pokládku obkladů a dlažeb. Rozumíme našemu oboru a zajímáme se o dlouhodobou spolupráci. Snažíme se vyhovět všem Vašim požadavkům, abyste se k nám chtěli vracet.

Ján Mikula - Truhlářství

Zakázkovou výrobou nábytku se zabýváme již od roku 2002. Každý kus námi vyrobeného nábytku je originál, proto je pro nás důležité osobní jednání, kde nám nastíníte Vaše představy a my Vám zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku. Kromě nábytku vyrábíme také interiérové dveře, obložky či schody a umíme vyrobit i nábytek atypický. Naší prioritou je 100% spokojenost zákazníka, který se k nám rád vrací.

HEMZAL JIŘÍ-TRUHLÁŘSTVÍ

Zajišťujeme zakázkovou výrobu nábytku, zařízení kanceláří, kuchyňských linek, obalů pro mezikontinentální přepravu a dřevěných částí historických vozidel.