• Detail firmy

STAVEBNÍ SPOLEČNOST KNĚŽDUB s.r.o.

Adresa

J. z Poděbrad 996
696 62 Strážnice

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  42637899
DIČ:  CZ42637899

Výrobky, činnosti

Stavební práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 518 332 004
Mobil: +420 602 788 436
Fax: +420 518 332 005
E-mail: pavlinak@stavspolknezdub.com
E-mail: info@stavspolknezdub.com
WWW: www.stavspolknezdub.com

Kontaktní osoba

Ing. František Pavliňák - Ředitel

Další firmy v oboru

Roman Kováč - Antény a elektroinstalace

Specializujeme se na poradenství a realizaci v oblasti anténních, satelitních a zabezpečovacích systémů. Realizujeme instalace pozemního příjmu TV signálu, provádíme přechod z analogového na digitální vysílání, instalujeme satelitní přijímače, hlavní stanice společných televizních antén i rozvody bezpečnostní techniky, a to zejména pro Brno a okolí.

ZAPRA spol. s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti montáže, oprav a údržby elektrických zařízení a výroby rozvaděčů nízkého napětí. Nabízíme projektovou činnost v investiční výstavbě a projektování elektrických zařízení. Montujeme měřidla. Zajišťujeme technické služby k ochraně osob a majetku.

REKSTAN, spol. s r.o.

Zabýváme se výstavbou, opravami a rekonstrukcemi tepelných zařízení a potrubních rozvodů. Dále realizujeme pozemní stavby, jejich změny a odstraňování. V rámci stavební činnosti zajišťujeme výstavbu rodinných domů, výkopové práce a adaptace domovních prostor. Neváhejte navštívit naše webové stránky, kde naleznete seznam námi realizovaných zakázek a certifikáty, které vlastníme.