• Detail firmy

SOFIZO s. r. o.

Základní popis

Provádění stavebních prací se specializací na novostavby a rekonstrukce. Prodej stavebního materiálu. Nabídka nákladní dopravy a zemních prací.

Adresa

Prostějovská 386
798 17 Smržice

Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25553437
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Stavební činnost

Provádění stavebních prací se specializací na novostavby a rekonstrukce. Prodej stavebního materiálu. Nabídka nákladní dopravy a zemních prací.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 582 381 283
Mobil: +420 602 718 065
Fax: +420 582 381 283
E-mail: sofizo@sofizo.cz
WWW: www.sofizo.cz

Kontaktní osoba

Ing. Zdeněk Ondroušek - Majitel, Jednatel

Mobil: 603 873 211
Další firmy v oboru

MORAVSKÁ VÝROBNÍ a.s.

Hlavním zaměřením naší společnosti je výroba samonivelačních potěrů. Realizujeme lité, průmyslové a epoxidové podlahy a sádrové omítky. Zajišťujeme rovněž pronájem stavební mechanizace a lešení. V neposlední řadě se věnujeme developerské činnosti.

ARW stavební spol. s r.o.

Zabýváme se realizacemi zděných staveb z přesných bloků výrobců Heluz, Porotherm, KM Beta. Realizujeme monolitické železobetonové konstrukce, založení první řady zdiva, lité anhydritové a cementové podlahy, stropní a schodišťové konstrukce, vnitřní sádrové omítky, ruční omítky stěn a stropů, sádrokartonové konstrukce a mnoho dalšího.

AFR - zemní práce s.r.o.

Naše společnost se specializuje na provádění zemních prací. Zajišťujeme budování inženýrských sítí, demolice objektů, opravy komunikací a lesních cest, zahradní a parkové úpravy, terénní úpravy v nepřístupných místech, čištění rybníků, vodních nádrží, rekultivace, lomové práce, skrývky a mnoho jiného. Disponujeme moderními stroji a technologickým vybavením. Reference naleznete na stránkách firmy.