• Detail firmy

TeleLarm - security servis s. r. o.

Základní popis

Nabízíme poradenství, plánování, instalace a servis v oblasti zajištění bezpečnosti. Zajišťujeme obchodní zastoupení elektrické signalizace Panasonic.

Adresa

U Nadjezdu 185
284 03 Kutná Hora

Okres: Kutná Hora
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  62579665

Výrobky, činnosti

Elektrická požární signalizace EPS

Kontaktní údaje

Telefon: +420 327 312 749
Telefon: +420 241 742 714
Fax: +420 261 221 803
E-mail: info@telelarm.cz
WWW: www.telelarm.cz

Kontaktní osoba

Pavel Halák - Jednatel

Mobil: 608 362 488
Další firmy v oboru

PRHAS s.r.o.

Zabýváme se dodávkou hasicích přístrojů a kompletního příslušenství. Distribuujeme pěnové, práškové, vodní i sněhové hasicí přístroje, hydranty a hydrantové systémy, autonomní hlásiče požárů, sorpční látky apod. Zajišťujeme servis a revize hasicích přístrojů dle platné právní legislativy. Dodáváme tabulky požární ochrany a fotoluminiscenční únikové tabulky.

M2 SECURITY s.r.o.

Jsme nejstarší a největší bezpečnostní služba na Kolínsku. Nabízíme komplexní služby v oblasti ochrany majetku a osob: ochrana firem i domácnostní, pořízení zabezpečovací techniky za výhodné ceny, montáž techniky, napojení na pult centralizované ochrany (PCO) s vlastní zásahovou jednotkou a následnou ochranu objektu 24/7, kamerové systémy a satelitní monitoring a ochranu vozidel.

SANKRA s.r.o.

Zabýváme se komplexním řešením domácí automatizace, instalací zabezpečovacích a kamerových systémů, televizních a satelitních rozvodů. Zabýváme se realizací chytrých domů na klíč. Provádíme servisní a revizní činnost.