• Detail firmy

ZO OS KOVO INTERKOV

Základní popis

Nabídka služeb odborového svazu. Jsme dynamickou a ambiciózní firmou působící v oblasti stationery business. Hlavním předmětem naší výroby jsou pákové mechanismy a příslušenství do pořadačů. Výroba nástrojů, galvanizace, jednoúčelové stroje.

Adresa

Děčínská 32/33
407 22 Benešov nad Ploučnicí

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  18382134
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  400
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výroba nástrojů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 412 599 230
Telefon: +420 412 599 115
Mobil: +420 737 245 701
E-mail: info@interkov.cz
E-mail: obchod@interkov.cz
WWW: www.interkov.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petr Kozák - Generální ředitel

. Novotný - Ředitel

Další firmy v oboru

PCL Štětí, s.r.o.

Zabýváme se velkoobchodním prodejem obalového materiálu. Dodáváme pytle různých rozměrů, papír v rolích. Dále nabízíme maloobchodní prodej kancelářských potřeb a školních pomůcek, stolních her a hraček, stavebnic, tapet a papírenského zboží. Zajišťujeme také prodej a servis výpočetní techniky. Součástí našich služeb je i černobílé a barevné kopírování.

Plotové centrum Ústí nad Labem

Prodej a montáž plotů a oplocení včetně příslušenství. Sloupky, sítě, tkaniny, branky a brány k různým objektům včetně montáže. Pletivo upravujeme dle požadavků. Nabízíme oplocení svařované, kované, hliníkové a plastové včetně příslušenství a doplňků.

TEDOS s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a montáž pásových dopravníků, integrovaných olejových systémů, potrubních tras včetně přeložek parovodů, hnacích a napínacích bubnů.